Date | R | Hjemme v Ude | - |
10/25 12:00 |
26 |
[230] Anastasia Grymalska v Carolina M R Alves
[380] |
6-4,6-4
|
10/25 12:00 |
26 |
[345] Chiara Scholl v Deborah Chiesa
[226] |
6-2,6-7,6-4
|
10/25 12:00 |
26 |
Fernanda Brito v Elisabetta Cocciaretto
|
6-3,7-6
|
10/25 12:00 |
26 |
[377] Nina Potocnik v Katharina Hobgarski
[256] |
7-5,6-4
|
10/24 17:55 |
25 |
Yasmina El Sayed v Federica Di Sarra
|
0-6,1-6
|
10/24 12:00 |
25 |
Fernanda Brito v Lisa Sabino
|
6-4,3-6,6-2
|
10/24 12:00 |
25 |
[230] Anastasia Grymalska v Gabriela Ce
[387] |
6-1,6-4
|
10/24 12:00 |
25 |
[205] Valentina Ivakhnenko v Polina Leykina
[386] |
6-3,5-7,2-6
|
10/24 12:00 |
25 |
[225] Anastasia Zarycka v Ganna Poznikhirenko
[398] |
6-7,6-1,6-3
|
10/24 12:00 |
25 |
[333] Amina Anshba v Katharina Hobgarski
[256] |
4-6,5-7
|
10/24 12:00 |
25 |
Federica Rossi v Deborah Chiesa
|
6-7,6-0,0-6
|
10/24 12:00 |
25 |
[406] Camilla Rosatello v Kaja Juvan
[198] |
5-7,4-6
|
10/23 16:15 |
25 |
Vanda Lukacs v Carolina M R Alves
|
6-7,0-6
|
10/23 15:40 |
25 |
Pia Cuk v Dalila Spiteri
|
2-6,3-6
|
10/23 14:35 |
25 |
[439] Alice Matteucci v Nina Potocnik
[377] |
5-7,0-6
|
10/23 14:20 |
25 |
Lisa Piccinetti v Chiara Scholl
|
4-6,3-6
|
10/23 13:50 |
25 |
Veronika Erjavec v Angelica Moratelli
|
7-6,6-3
|
10/23 13:40 |
25 |
Elisabetta Cocciaretto v Nefisa Berberovic
|
6-3,6-4
|
10/23 12:00 |
25 |
[389] Cristina Dinu v Ylena In-Albon
[247] |
6-3,3-6,2-6
|
10/23 12:00 |
25 |
[419] Lucrezia Stefanini v Sandra Samir
[361] |
7-5,6-4
|
10/22 14:15 |
54 |
Vanda Lukacs v Federica Bilardo
|
1-6,6-4,6-3
|
10/22 13:30 |
54 |
Alice Matteucci v Monica Cappelletti
|
7-5,4-6,6-4
|
10/22 13:25 |
54 |
Lisa Matviyenko v Elisabetta Cocciaretto
|
6-2,2-6,5-7
|
10/22 12:00 |
54 |
Lea Boskovic v Veronika Erjavec
|
3-6,2-6
|
10/22 12:00 |
54 |
Gabriela Ce v Nefisa Berberovic
|
7-6,6-3
|
10/22 12:00 |
54 |
Dalila Spiteri v Laura Schaeder
|
6-3,6-4
|
10/22 12:00 |
54 |
Martina Colmegna v Pia Cuk
|
6-7,4-6
|
10/22 12:00 |
54 |
Carolina M R Alves v Cori Gauff
|
6-3,6-1
|
10/21 17:25 |
54 |
Lisa Ponomar v Federica Bilardo
|
3-6,2-6
|
10/21 16:55 |
54 |
Monica Cappelletti v Eduarda Piai
|
6-4,7-6
|
**ITF Women Santa Margherita**
**Dato:** [Indsæt dato]
**Sted:** Santa Margherita Ligure, Italien
**Underlag:** Grus
**Præmiepulje:** [Indsæt præmiepulje]
**Turneringsdirektør:** [Indsæt turneringsdirektørs navn]
**Format:** Hovedturnering og kvalifikation
**Kvalifikation:** Spillere vil konkurrere i en kvalifikationsturnering for at få adgang til hovedturneringen.
**Hovedturnering:** Hovedturneringen vil bestå af 32 spillere opdelt i otte puljer med fire spillere i hver. De to bedste spillere fra hver pulje kvalificerer sig til kvartfinalerne.
**Overnatning:** Spillere og officials tilbydes indkvartering på et nærliggende hotel.
**Transport:** Transport til og fra turneringsstedet vil blive arrangeret for spillere og officials.
**Faciliteter:** Turneringsstedet vil have omklædningsrum, baner, et fitnesscenter og en lægeklinik.
**Tilskuere:** Tilskuere er velkomne til at overvære kampene gratis.
**Anmeldelsesfrist:** [Indsæt anmeldelsesfrist]
**Kontaktperson:**
[Indsæt kontaktpersonens navn]
[Indsæt kontaktpersonens e-mailadresse]
[Indsæt kontaktpersonens telefonnummer]