Date | R | Hjemme v Ude | - |
10/02 13:25 |
25 |
Camilla Scala v Danka Kovinic
|
3-6,6-2,6-4
|
10/02 13:15 |
25 |
[236] Deborah Chiesa v Cristiana Ferrando
[494] |
6-2,6-4
|
10/02 12:00 |
25 |
[202] Jasmine Paolini v Martina Colmegna
[440] |
6-2,7-5
|
10/01 15:35 |
54 |
Thaisa Grana Pedretti v Tatiana Pieri
|
3-6,2-6
|
10/01 13:00 |
54 |
Pia Cuk v Alice Matteucci
|
3-6,6-3,6-1
|
10/01 12:00 |
54 |
Anna Gabric v Federica Bilardo
|
2-6,6-2,2-6
|
10/01 12:00 |
54 |
Francesca Jones v Laura Schaeder
|
6-1,7-5
|
10/01 12:00 |
54 |
[462] Shuyue Ma v Karin Kennel
[324] |
3-6,6-3,3-6
|
10/01 12:00 |
54 |
Gabriela Ce v Yuuki Tanaka
|
6-0,6-1
|
10/01 12:00 |
54 |
Elena Malygina v Alice Rame
|
Retired
|
10/01 12:00 |
54 |
[443] Romy Koelzer v Wushuang Zheng
[389] |
4-6,6-2,6-1
|
09/30 14:35 |
54 |
Polina Bakhmutkina v Wushuang Zheng
|
4-6,0-6
|
09/30 14:35 |
54 |
Yuuki Tanaka v Tayisiya Morderger
|
6-2,6-4
|
09/30 13:40 |
54 |
Yulia Kulikova v Alice Rame
|
1-6,0-6
|
09/30 13:40 |
54 |
Gabriela Ce v Stephanie Wagner
|
3-6,6-3,6-4
|
09/30 13:30 |
54 |
Romy Koelzer v Teliana Pereira
|
7-5,6-4
|
09/30 13:30 |
54 |
Mira Antonitsch v Laura Schaeder
|
5-7,3-6
|
09/30 13:20 |
54 |
Francesca Jones v Yana Morderger
|
7-6,6-1
|
09/30 13:20 |
54 |
Maryna Chernyshova v Elena Malygina
|
2-6,3-6
|
09/30 13:00 |
54 |
Sofia Shapatava v Pia Cuk
|
Retired
|
09/30 13:00 |
54 |
Karin Kennel v Eleni Kordolaimi
|
6-2,6-2
|
09/30 12:00 |
54 |
Tatiana Pieri v Anna-Giulia Remondina
|
6-3,2-6,6-1
|
09/30 12:00 |
54 |
Eduarda Piai v Alice Matteucci
|
4-6,0-6
|
09/30 12:00 |
54 |
Lucia Bronzetti v Anna Gabric
|
1-6,5-7
|
09/30 12:00 |
29 |
[482] Carolina M R Alves v Katharina Hobgarski
[275] |
6-7,2-6
|
09/30 09:30 |
54 |
Thaisa Grana Pedretti v Federica Rossi
|
6-3,6-1
|
09/30 08:00 |
54 |
Federica Bilardo v Lisa Matviyenko
|
6-3,7-5
|
09/30 08:00 |
54 |
Shuyue Ma v Naoko Eto
|
6-0,7-5
|
09/29 12:00 |
28 |
[275] Katharina Hobgarski v Ylena In-Albon
[263] |
6-3,7-6
|
09/29 12:00 |
28 |
[185] Ludmilla Samsonova v Carolina M R Alves
[482] |
4-6,3-6
|
**ITF Women Santa Margherita**
**Dato:** [Indsæt dato]
**Sted:** Santa Margherita Ligure, Italien
**Underlag:** Grus
**Præmiepulje:** [Indsæt præmiepulje]
**Turneringsdirektør:** [Indsæt turneringsdirektørs navn]
**Format:** Hovedturnering og kvalifikation
**Kvalifikation:** Spillere vil konkurrere i en kvalifikationsturnering for at få adgang til hovedturneringen.
**Hovedturnering:** Hovedturneringen vil bestå af 32 spillere opdelt i otte puljer med fire spillere i hver. De to bedste spillere fra hver pulje kvalificerer sig til kvartfinalerne.
**Overnatning:** Spillere og officials tilbydes indkvartering på et nærliggende hotel.
**Transport:** Transport til og fra turneringsstedet vil blive arrangeret for spillere og officials.
**Faciliteter:** Turneringsstedet vil have omklædningsrum, baner, et fitnesscenter og en lægeklinik.
**Tilskuere:** Tilskuere er velkomne til at overvære kampene gratis.
**Anmeldelsesfrist:** [Indsæt anmeldelsesfrist]
**Kontaktperson:**
[Indsæt kontaktpersonens navn]
[Indsæt kontaktpersonens e-mailadresse]
[Indsæt kontaktpersonens telefonnummer]