04/25 14:00 |
- |
Om-SibGUOR kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
L |
3-2
|
04/24 09:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Korabelka Women
|
L |
0-3
|
04/23 09:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Murom kvinder
|
L |
2-3
|
04/14 11:00 |
- |
Sakhalin kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
0-3
|
04/13 15:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
L |
2-3
|
04/11 11:30 |
- |
Om-SibGUOR kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
1-3
|
04/10 11:30 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Korabelka Women
|
L |
1-3
|
04/09 13:30 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Murom kvinder
|
W |
3-1
|
03/10 09:00 |
- |
Samrau UGNTU Ufa kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
0-3
|
03/09 12:30 |
- |
Uralochka UrGEU kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
0-3
|
03/07 12:30 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Samrau UGNTU Ufa kvinder
|
W |
3-0
|
03/06 12:30 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Uralochka UrGEU kvinder
|
W |
3-1
|
02/04 10:00 |
- |
Lipetsk kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
0-3
|
02/03 14:00 |
- |
Dinamo Anapa Women
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
1-3
|
02/01 12:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Lipetsk kvinder
|
W |
3-0
|
01/31 14:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Dinamo Anapa Women
|
W |
3-0
|
01/20 13:00 |
- |
Korabelka Women
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
2-3
|
01/19 15:00 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
0-3
|
01/17 15:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Korabelka Women
|
L |
2-3
|
01/16 13:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
L |
1-3
|
12/21 13:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Luch Moskva kvinder
|
W |
3-0
|
12/20 13:00 |
- |
Luch Moskva kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
0-3
|
12/03 10:00 |
- |
Om-SibGUOR kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
1-3
|
12/02 12:30 |
- |
Tyumen kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
1-3
|
11/30 12:30 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Om-SibGUOR kvinder
|
W |
3-0
|
11/29 12:30 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Tyumen kvinder
|
W |
3-0
|
11/12 12:30 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Samrau UGNTU Ufa kvinder
|
W |
3-0
|
11/11 10:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Uralochkka-2-Urgeu kvinder
|
L |
0-3
|
11/09 12:30 |
- |
Samrau UGNTU Ufa kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
0-3
|
11/08 10:30 |
- |
Uralochka UrGEU kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
2-3
|