Galop |
AUS Cranbourne |
04/26 10:15 |
Løb 7 - Cranbourne v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 10:14 |
Portugal (BlackStar98) Esports v Netherlands (sane4ek8) Esports
|
|
3-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 10:14 |
England (FEARGGWP) Esports v Argentina (Flewless_phoenix) Esports
|
|
1-1
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04/26 10:12 |
CLE Cavaliers (AM) Esports v PHX Suns (SPEED) Esports
|
|
72-67
|
|
Hunde |
AUS Warragul |
04/26 10:12 |
Løb 3 - Warragul v
|
|
View
|
|
Galop |
Marseille-Borel |
04/26 10:11 |
Marseille-Borely (Løb 1) v
|
|
View
|
|
Hunde |
Mullingar |
04/26 10:11 |
Mullingar (Løb 5) v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF M15 - Antalya |
04/26 10:10 |
Kuzey Cekirge v Deney Wassermann
|
|
2-6,3-6
|
|
Tennis |
ITF M15 - Kursumlijska Banja |
04/26 10:10 |
Vlad Andrei Dancu v Drazen Petrovic
|
|
4-6,6-0,10-8
|
|
Hunde |
Central Park |
04/26 10:09 |
Central Park (Løb 11) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Geelong |
04/26 10:08 |
Løb 7 - Geelong v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 10:06 |
AC Milan (dm1trena) Esports v Newcastle (Jekunam) Esports
|
|
4-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 10:06 |
Inter (Bomb1to) Esports v Sevilla (d1pseN) Esports
|
|
2-2
|
|
Tennis |
ITF M15 - Kursumlijska Banja |
04/26 10:05 |
Dragos N Cazacu v Stefan Peter Hampe
|
|
4-6,6-4,11-13
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/26 10:05 |
Milosz Kukawka v Kayque Valois
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/26 10:05 |
Ruslan Haysenyuk v Oleksandr Hainovskyi
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/26 10:05 |
Yurii Leymanovsky v Oleksandr Kolbasenko
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/26 10:05 |
Bartosz Czerwinski v Miroslav Sklensky
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF M25 - Santa Margherita - Herredouble |
04/26 10:05 |
Marino/Tabacco v Lorusso/Pieri
|
|
6-3,2-6,6-10
|
|
Badminton |
Finnish Int. - Kvinder |
04/26 10:05 |
Miu Lin Ngan v Zuzanna Jankowska
|
|
View
|
|
Hunde |
Harlow |
04/26 10:04 |
Harlow (Løb 8) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Rockhampton |
04/26 10:04 |
Løb 3 - Rockhampton v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 10:02 |
Germany (labotryas) Esports v England (FEARGGWP) Esports
|
|
1-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 10:02 |
Argentina (Flewless_phoenix) Esports v Portugal (BlackStar98) Esports
|
|
2-2
|
|
Hunde |
Hove |
04/26 10:02 |
Hove (Løb 4) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS The Gardens |
04/26 10:01 |
Løb 2 - The Gardens v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 10:00 |
Man Utd (Chemist) Esports v Aston Villa (Nio) Esports
|
|
3-2
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 10:00 |
Man City (aibothard) Esports v Tottenham (General) Esports
|
|
2-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/26 10:00 |
Arsenal (Donatello) Esports v Tottenham (Arthur) Esports
|
|
4-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/26 10:00 |
Liverpool (Odin) Esports v Man City (Iron) Esports
|
|
2-1
|
|
Fodbold |
Cameroun - Liga - Kvinder |
04/26 10:00 |
Eding Sport kvinder v Eclair de Saa kvinder
|
|
0-3
|
|
Håndbold |
Russia Reserves League Women |
04/26 10:00 |
Rostov-Don 3 U20 Women v Uor-2 Zvenigorod Women
|
|
44-14
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/26 10:00 |
Petr Semrad v Jonas Kulveit
|
|
3-0
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 10:00 |
Ajax (Votepeace) Esports v Fiorentina (Ragnar) Esports
|
|
5-2
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04/26 10:00 |
MIL Bucks (MIST) Esports v BOS Celtics (JABZ) Esports
|
|
81-72
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/26 10:00 |
Tomas Rein v Simon Matousch
|
|
3-0
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 10:00 |
Fenerbahce (Spencer) Esports v Aston Villa (Pele) Esports
|
|
2-4
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/26 10:00 |
Viktor Hyriavyi v Hryhorii Prokopenko
|
|
0-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/26 10:00 |
Real Madrid (MisterX) Esports v Man City (Palas) Esports
|
|
3-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/26 10:00 |
Barcelona (Matrix) Esports v Bayern (Walter) Esports
|
|
1-6
|
|
Fodbold |
Europa - Venskabskampe |
04/26 10:00 |
FC Twente/Heracles Academie U21 v De Graafschap U21
|
|
4-2
|
|
eSport |
WCIII - Survival Battle |
04/26 10:00 |
LabyRinth v Lyn
|
|
View
|
|
Tennis |
Premier Padel - Bruxelles - Kvinder |
04/26 10:00 |
Salazar/Icardo v Riera/Araujo
|
|
6-2,6-0
|
|
eSport |
LOL - LDL |
04/26 10:00 |
TT Young v FunPlus Phoenix Blaze
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF M15 - Meerbusch |
04/26 10:00 |
Alec Deckers v Dusan Obradovic
|
|
2-6,7-5,6-4
|
|
Volleyball |
Spanien - Superliga 2 |
04/26 10:00 |
Intasa San Sadurnino v Ibiza Volley
|
|
3-2
|
|
Volleyball |
Spanien - Superliga 2 - Kvinder |
04/26 10:00 |
CV Barcelona kvinder v Zalaeta kvinder
|
|
3-1
|
|
eSport |
Crossfire - APAC Series |
04/26 10:00 |
SGJ REBORN v Pacific Macta
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W35 - Hammamet |
04/26 10:00 |
Nina Vargova v Sara Cakarevic
|
|
6-2,1-6,6-2
|
|
Volleyball |
Filippinerne - Spikers Turf |
04/26 10:00 |
Criss Cross King Crunchers v Savouge Aesthetics
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/26 10:00 |
Maksym Hubenko v Andrii Lushchyk
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF W15 - Kursumlijska Banja |
04/26 10:00 |
Jana Stojanova v Tara Mihaljevic
|
|
6-2,6-1
|
|
eSport |
AOV - AOG |
04/26 10:00 |
Team Flash v TDT Esports
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W50 - Lopota - Damedouble |
04/26 10:00 |
Hanatani/Radwanska v Hruncakova/Valentova
|
|
2-6,1-6
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/26 10:00 |
Jan Zandecki v Marcin Jadczyk
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
04/26 10:00 |
Milo De Boer v Patrik Klos
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
04/26 10:00 |
Lukas Krupnik Jnr v Dusan Stusek
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
04/26 10:00 |
Tomas Regner v Ludek Madle
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
04/26 10:00 |
Jaroslav Kepka Jnr v Zdenek Zikmunda
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
04/26 10:00 |
Miroslav Skola v Jiri Plachy
|
|
3-0
|
|
Basketball |
Filippinerne - MPBL |
04/26 10:00 |
Imus Agimat v Davao Occidental Tigers
|
|
68-132
|
|
eSport |
Mobile Legends - MPL Philippines |
04/26 10:00 |
ECHO v TNC Pro Team
|
|
View
|
|
Håndbold |
Korea - 1. League |
04/26 10:00 |
Hanam v SK
|
|
29-30
|
|
Tennis |
Challenger - Ostrava |
04/26 10:00 |
Dennis Novak v Henri Squire
|
|
3-6,2-6
|
|
Fodbold |
Australien - New South Wales - League 1 |
04/26 10:00 |
Nepean FC v Bankstown City Lions FC
|
|
0-1
|
|
Badminton |
Finnish Int. - Kvinder |
04/26 10:00 |
Floriane Nurit v Cecilia Wang
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Finnish Int. - Kvinder |
04/26 10:00 |
Nour Ahmed Youssri v Natalia Slobodova
|
|
2-0
|
|
Bordtennis |
Challenger Series TT |
04/26 10:00 |
Kirill Fadeev v Mike Hollo
|
|
1-3
|
|
Cricket |
CC Div 2 |
04/26 10:00 |
Leicestershire v Northamptonshire
|
|
View
|
|
Basketball |
Australien - NBL1 - Nord |
04/26 10:00 |
North Gold Coast Seahawks v Logan Thunder
|
|
75-84
|
|
Basketball |
Australien - NBL1 - Nord |
04/26 10:00 |
Ipswich Force v Brisbane Capitals
|
|
96-94
|
|
Basketball |
Australien - NBL1 East |
04/26 10:00 |
Central Coast Crusaders v BA Coe
|
|
View
|
|
Basketball |
Australien - NBL1 East |
04/26 10:00 |
Penrith Panthers v Hills Hornets
|
|
78-109
|
|
Basketball |
Australien - NBL1 East |
04/26 10:00 |
Bankstown Bruins v Inner West Bulls
|
|
63-77
|
|
Basketball |
Australien - NBL1 - Syd |
04/26 10:00 |
Hobart Chargers v Casey Cavaliers
|
|
88-79
|
|
Fodbold |
Rusland - Ungdom - Mesterskab |
04/26 10:00 |
Krylia Sovetov U19 v Lokomotiv Moskva U19
|
|
0-7
|
|
Fodbold |
Rusland - Ungdom - Mesterskab |
04/26 10:00 |
UOR-5 U19 v Baltika-M Kaliningrad
|
|
0-0
|
|
Fodbold |
Portugal - U23-liga |
04/26 10:00 |
Santa Clara U23 v Leixoes U23
|
|
0-0
|
|
Fodbold |
Portugal - U23-liga |
04/26 10:00 |
Academico Viseu U23 v Rio Ave U23
|
|
5-2
|
|
Fodbold |
Portugal - U23-liga |
04/26 10:00 |
Portimonense U23 v Braga U23
|
|
0-4
|
|
Fodbold |
Kina - Super League |
04/26 10:00 |
Qingdao West Coast v Nantong Zhiyun
|
|
0-2
|
|
Fodbold |
Portugal - U19-liga |
04/26 10:00 |
Benfica U19 v Braga U19
|
|
4-1
|
|
Fodbold |
Australien - South Australia - Premier League |
04/26 10:00 |
South Adelaide v Croydon FC
|
|
2-2
|
|
Fodbold |
Australien - South Australia - Premier League |
04/26 10:00 |
Adelaide City v Adelaide United U21
|
|
2-3
|
|
Rugby League |
NRL |
04/26 10:00 |
Manly Sea Eagles v Parramatta Eels
|
|
32-18
|
|
Fodbold |
Ukraine Youth League |
04/26 10:00 |
SC Dnipro-1 U19 v Dynamo Kiev U19
|
|
1-6
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/26 09:55 |
Mykhailo Hlaholev v Mykhailo Urban
|
|
3-2
|
|
Galop |
JPN Tokyo City |
04/26 09:55 |
Løb 9 - Tokyo City Keiba v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 09:54 |
Benfica (lowheels) Esports v Inter (Bomb1to) Esports
|
|
1-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 09:54 |
Sevilla (d1pseN) Esports v AC Milan (dm1trena) Esports
|
|
2-0
|
|
Hunde |
Central Park |
04/26 09:54 |
Central Park (Løb 11) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Warragul |
04/26 09:52 |
Løb 3 - Warragul v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 09:50 |
Netherlands (sane4ek8) Esports v Argentina (Flewless_phoenix) Esports
|
|
1-0
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/26 09:50 |
Portugal (BlackStar98) Esports v Germany (labotryas) Esports
|
|
3-0
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
04/26 09:50 |
BOS Celtics (ViTOR) Esports v NY Knicks (Moody) Esports
|
|
71-73
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/26 09:50 |
Szymon Seroka v Michal Minda
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/26 09:50 |
Vitalii Mukhin v Serhii Solomko
|
|
3-0
|
|
Hunde |
AUS Geelong |
04/26 09:49 |
Løb 7 - Geelong v
|
|
View
|
|
Hunde |
Hove |
04/26 09:47 |
Hove (Løb 4) v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/26 09:45 |
Pedro J. Rocamora v Juan Lara
|
|
0-3
|
|