Tennis |
ITF W15 - Varberg |
05/02 09:55 |
Naima Karamoko v Sevil Yuldasheva
|
|
5-7,7-5,7-5
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 09:54 |
Inter (BlackStar98) Esports v AC Milan (sane4ek8) Esports
|
|
0-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 09:54 |
Benfica (Flewless_phoenix) Esports v Newcastle (KraftVK) Esports
|
|
2-3
|
|
Hunde |
Nottingham |
05/02 09:54 |
Nottingham (Løb 4) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Albion Park |
05/02 09:54 |
Løb 6 - Albion Park v
|
|
View
|
|
Galop |
Enghien |
05/02 09:53 |
Enghien (Løb 2) v
|
|
View
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05/02 09:50 |
MIL Bucks (SURGEON) Esports v BOS Celtics (VEX) Esports
|
|
56-53
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 09:50 |
Netherlands (Bomb1to) Esports v Argentina (Jekunam) Esports
|
|
4-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 09:50 |
Portugal (dm1trena) Esports v Germany (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
3-3
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 09:50 |
PHI 76ers (Resarke) Esports v MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
|
79-86
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 09:50 |
Tomasz Filbrandt v Daniel Murawski
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF M15 - Osijek |
05/02 09:50 |
Khumoyun Sultanov v Paul Woerner
|
|
6-4,6-3
|
|
Tennis |
ITF M15 - Kursumlijska Banja |
05/02 09:50 |
Antoine Ghibaudo v Tom Gentzsch
|
|
4-6,4-6
|
|
Tennis |
ITF M15 - Kursumlijska Banja |
05/02 09:50 |
Daisuke Sumizawa v Peter Buldorini
|
|
3-6,6-7
|
|
Tennis |
ITF W15 - Antalya - Damedouble |
05/02 09:50 |
Cirpanli/Turhan v Pantelic/Roots
|
|
6-4,6-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 09:50 |
Oleksandr Kolbasenko v Maksym Mrykh
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
WTT - Saudi Smash - Kvinder - Kvalifikation |
05/02 09:50 |
Jinnipa Sawettabut v Xin Ru Wong
|
|
3-1
|
|
Galop |
JPN Funabashi |
05/02 09:50 |
Løb 12 - Funabashi v
|
|
View
|
|
Rugby League |
NRL |
05/02 09:50 |
South Sydney Rabbitohs v Penrith Panthers
|
|
12-42
|
|
Hunde |
AUS Sandown Par |
05/02 09:48 |
Løb 7 - Sandown Park v
|
|
View
|
|
Hunde |
Sheffield |
05/02 09:47 |
Sheffield (Løb 3) v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 09:45 |
Benfica (Magdy) Esports v AC Milan (General) Esports
|
|
4-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 09:45 |
Germany (Samuel) Esports v Portugal (Janis) Esports
|
|
1-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 09:45 |
England (Pascal) Esports v Italy (Walter) Esports
|
|
2-4
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 09:45 |
Lazio (Odin) Esports v RB Leipzig (Matrix) Esports
|
|
4-4
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 09:45 |
Arsenal (MisterX) Esports v A.Madrid (Bruno) Esports
|
|
2-5
|
|
Badminton |
Thomas Cup - Herredouble |
05/02 09:45 |
Hoki/Kobayashi v Chia/Soh
|
|
2-1
|
|
Tennis |
ITF W15 - Varberg |
05/02 09:45 |
Elena Malygina v Isabel Skoog
|
|
6-4,6-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 09:45 |
Tomas Kanka v Zdenek Vasatko
|
|
2-3
|
|
Galop |
JPN Mombetsu |
05/02 09:45 |
Løb 10 - Mombetsu v
|
|
View
|
|
Cricket |
Inter-Provincial Trophy |
05/02 09:45 |
Munster Reds v Northern Brave
|
|
125/10(18.5)-224/5(20)
|
|
Hunde |
AUS Angle Park |
05/02 09:45 |
Løb 5 - Angle Park v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Australien - FFA Cup - Kvalifikation |
05/02 09:45 |
Surfers Paradise v Samford Rangers
|
|
3-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 09:42 |
Sevilla (labotryas) Esports v Benfica (Flewless_phoenix) Esports
|
|
4-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 09:42 |
Newcastle (KraftVK) Esports v Inter (BlackStar98) Esports
|
|
3-1
|
|
Hunde |
AUS Dapto |
05/02 09:42 |
Løb 9 - Dapto v
|
|
View
|
|
Tennis |
UTR Pro - Bukarest - Kvinder |
05/02 09:41 |
Oana Georgeta Simion v Sophie Isabele Jurca
|
|
6-1,6-3
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05/02 09:40 |
PHX Suns (HOGGY) Esports v CLE Cavaliers (TD24) Esports
|
|
78-77
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 09:40 |
Damian Korczak v Adrian Spychala
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF W15 - Antalya |
05/02 09:40 |
Valeriya Yushchenko v Milana Safiullina
|
|
6-1,6-2
|
|
Bordtennis |
WTT - Saudi Smash - Kvalifikation |
05/02 09:40 |
Martin Allegro v Andrej Gacina
|
|
3-1
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kvinder - Kvalifikation |
05/02 09:40 |
Sofie Karmann v Antonia Schaller
|
|
2-1
|
|
Hunde |
AUS Ballarat |
05/02 09:39 |
Løb 10 - Ballarat v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 09:35 |
Simon Matousch v Jakub Rolik
|
|
3-2
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 09:35 |
NY Knicks (Moody) Esports v BOS Celtics (ViTOR) Esports
|
|
77-58
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 09:35 |
Rafal Stapor v Eryk Skura
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 09:35 |
Maksim Baranov v Andrii Nakliutskyi
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 09:35 |
Ruslan Khripun v Valerii Merzlikin
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 09:35 |
Martin Olejnik v Adrian Wiecek
|
|
3-0
|
|
Galop |
JPN Nagoya |
05/02 09:35 |
Løb 1 - Nagoya v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Hobart |
05/02 09:33 |
Løb 4 - Hobart v
|
|
View
|
|
Baseball |
Korea - KBO |
05/02 09:30 |
Samsung Lions v Doosan Bears
|
|
4-2
|
|
Baseball |
Korea - KBO |
05/02 09:30 |
SSG Landers v Hanwha Eagles
|
|
4-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 09:30 |
England (Pascal) Esports v Germany (Samuel) Esports
|
|
6-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 09:30 |
Argentina (Iron) Esports v Italy (Walter) Esports
|
|
3-5
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 09:30 |
Man Utd (Dennis) Esports v Man City (Pontiac) Esports
|
|
6-2
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 09:30 |
Arsenal (Jack) Esports v Tottenham (Panic) Esports
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 09:30 |
Reche Salvador v Pablo Heredia
|
|
0-3
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 09:30 |
Benfica (Magdy) Esports v West Ham (Nio) Esports
|
|
1-2
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
05/02 09:30 |
Vaclav Hruska Sr v Mikulas Leopold
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
05/02 09:30 |
Radomir Revay v Adam Vitasek
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
05/02 09:30 |
Miroslav Malek v Zdenek Zikmunda
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
05/02 09:30 |
Vladimir Havlicek v Josef Belovsky
|
|
2-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 09:30 |
AC Milan (sane4ek8) Esports v Newcastle (KraftVK) Esports
|
|
3-4
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 09:30 |
Inter (BlackStar98) Esports v Sevilla (labotryas) Esports
|
|
2-1
|
|
Fodbold |
Indonesien - Liga 3 |
05/02 09:30 |
Bandar Sulteng FC v Persiba Bantul
|
|
0-5
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 09:30 |
Dawid Stapor v Blazej Warpas
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 09:30 |
Dmytro Baistriuchenko v Serhii Ponomarenko
|
|
2-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 09:30 |
Arsenal (MisterX) Esports v Napoli (Obelix) Esports
|
|
1-5
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 09:30 |
A.Madrid (Bruno) Esports v RB Leipzig (Matrix) Esports
|
|
3-4
|
|
Tennis |
Premier Padel - Sevilla - Kvinder |
05/02 09:30 |
Caldera/Rufo v Ortega/Virseda
|
|
View
|
|
Tennis |
Premier Padel - Sevilla - Kvinder |
05/02 09:30 |
Sainz/Llaguno v Martinez/Guinart
|
|
View
|
|
Cricket |
Qosh Tepa National T20 Cup |
05/02 09:30 |
Mis Ainak region v Boost region
|
|
137-123
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 09:30 |
Roman Tveritinov v Oleksandr Syksa
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
05/02 09:30 |
Akash Pal v Tomas Konecny
|
|
3-0
|
|
Hunde |
AUS Albion Park |
05/02 09:30 |
Løb 6 - Albion Park v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Australien - FFA Cup - Kvalifikation |
05/02 09:30 |
North Lakes United v Bardon Latrobe
|
|
3-1
|
|
Fodbold |
Australien - FFA Cup - Kvalifikation |
05/02 09:30 |
Moreton City Excelsior v Springfield United
|
|
12-1
|
|
Fodbold |
Australien - FFA Cup - Kvalifikation |
05/02 09:30 |
Bayside United v Capalaba FC
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF M15 - Osijek |
05/02 09:30 |
Viacheslav Bielinskyi v Kai Lemstra
|
|
6-1,6-0
|
|
Tennis |
WTA - Saint-Malo |
05/02 09:30 |
Katie Volynets v Carole Monnet
|
|
6-4,6-3
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kvalifikation |
05/02 09:30 |
Yaro Van Delsen v Jonathan Curtin
|
|
View
|
|
eSport |
VALORANT - VCL South Asia |
05/02 09:30 |
Reckoning Esports v Grayfox Esports
|
|
View
|
|
eSport |
SCII - GSL |
05/02 09:30 |
Maru v TY
|
|
1-1
|
|
Baseball |
Korea - KBO |
05/02 09:30 |
KT Wiz v Kia Tigers
|
|
12-5
|
|
Baseball |
Korea - KBO |
05/02 09:30 |
LG Twins v NC Dinos
|
|
5-4
|
|
Baseball |
Korea - KBO |
05/02 09:30 |
Kiwoom Heroes v Lotte Giants
|
|
5-6
|
|
Australian Rules |
AFL |
05/02 09:30 |
Adelaide v Port Adelaide
|
|
78-48
|
|
Galop |
Dieppe |
05/02 09:29 |
Dieppe (Løb 2) v
|
|
View
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05/02 09:28 |
CLE Cavaliers (CARNAGE) Esports v GS Warriors (JABZ) Esports
|
|
99-101
|
|
Hunde |
AUS Sandown Par |
05/02 09:27 |
Løb 7 - Sandown Park v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 09:25 |
Szymon Seroka v Michal Minda
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 09:25 |
Dmitriy Belanchik v Oleg Gil
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 09:25 |
Vaclav Hejda Jr v Jonas Kulveit
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF M15 - Osijek |
05/02 09:25 |
Filip Krolo v Luka Mikrut
|
|
0-6,5-7
|
|
Tennis |
ITF M15 - Osijek - Herredouble |
05/02 09:25 |
Dragomirov/Gloeckler v Almeida/Cortez
|
|
6-2,6-4
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kvalifikation |
05/02 09:25 |
Justin Seibel v Nicholas Raj
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kvalifikation |
05/02 09:25 |
Tushar Suveer v Orijit Chaliha
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kvalifikation |
05/02 09:25 |
Valentin Singer v Abhishek Kanapala
|
|
2-0
|
|
Hunde |
AUS Angle Park |
05/02 09:24 |
Løb 5 - Angle Park v
|
|
View
|
|