T20 Blast |
06/09 13:30 |
Gloucestershire v Sussex
|
|
160/8(20)-208/6(20)
|
|
T20 Blast |
06/09 13:30 |
Leicestershire v Worcestershire
|
|
176/8(20)-172/6(20)
|
|
T20 Blast |
06/09 13:30 |
Somerset v Hampshire
|
|
241/5(20)-178/10(19.3)
|
|
T20 Blast |
06/09 13:30 |
Nottinghamshire v Lancashire
|
|
153/8(20)-155/4(18.3)
|
|
Norge - 3. division - Gruppe 6 |
06/09 13:30 |
Elverum v Harstad
|
|
4-1
|
|
FIH Pro League |
06/09 13:30 |
Storbritannien v Indien
|
|
3-2
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:28 |
Napoli (BlackStar98) Esports v Inter Milan (MeLToSiK) Esports
|
|
0-0
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:28 |
Roma (sane4ek8) Esports v AC Milan (FEARGGWP) Esports
|
|
1-0
|
|
Mullingar |
06/09 13:26 |
Mullingar (Løb 12) v
|
|
View
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minutters spil |
06/09 13:25 |
A.Madrid (GLIDE) Esports v Liverpool (STUNNER) Esports
|
|
2-2
|
|
TT Elite Series |
06/09 13:25 |
Piotr Maruszak v Dawid Kotwica
|
|
3-0
|
|
ITF W15 - Maringá |
06/09 13:25 |
Jazmin Ortenzi v Lucciana Perez Alarcon
|
|
6-4,6-3
|
|
WTT Contender - Zagreb - Kvinder |
06/09 13:25 |
Hina Hayata v Miwa Harimoto
|
|
4-0
|
|
TT Cup |
06/09 13:25 |
Miroslav Sochor v Dominik Pasek
|
|
2-3
|
|
WTA - Hertogenbosch |
06/09 13:25 |
Aliaksandra Sasnovich v Tereza Martincova
|
|
7-5,7-6
|
|
Setka Cup |
06/09 13:25 |
Roman Yushko v Fedir Chashchin
|
|
0-3
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:24 |
Barcelona (Arcos) Esports v Bayern (nikkitta) Esports
|
|
1-2
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:24 |
PSG (Senior) Esports v Man City (Wboy) Esports
|
|
2-2
|
|
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
06/09 13:24 |
MEM Grizzlies (ARCHITECT) Esports v LA Lakers (SCORCH) Esports
|
|
88-69
|
|
Hove |
06/09 13:23 |
Hove (Løb 12) v
|
|
View
|
|
Longchamp |
06/09 13:21 |
Longchamp (Løb 10) v
|
|
View
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minutters spil |
06/09 13:21 |
Tottenham (VAPOR) Esports v Aston Villa (LAVA) Esports
|
|
3-3
|
|
Valley |
06/09 13:21 |
Valley (Løb 14) v
|
|
View
|
|
TT Cup |
06/09 13:20 |
Josef Pistora v Daniel Zelezny
|
|
3-2
|
|
TT Elite Series |
06/09 13:20 |
Igor Dabrowski v Maciej Sinicki
|
|
2-3
|
|
Krefeld |
06/09 13:20 |
Krefeld (Løb 7) v
|
|
View
|
|
Turffontein (SA |
06/09 13:20 |
Turffontein (SA) (Løb 8) v
|
|
View
|
|
Punchestown |
06/09 13:20 |
Punchestown (Løb 8) v
|
|
View
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:16 |
Inter Milan (MeLToSiK) Esports v Roma (sane4ek8) Esports
|
|
2-0
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:16 |
AC Milan (FEARGGWP) Esports v Juventus (KraftVK) Esports
|
|
3-1
|
|
Zanzibar - Premier League |
06/09 13:15 |
Chipukizi FC v Zimamoto SC
|
|
0-2
|
|
Zanzibar - Premier League |
06/09 13:15 |
KVZ SC v KMKM
|
|
2-1
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/09 13:15 |
Netherlands (Juan) Esports v Germany (Thomas) Esports
|
|
1-1
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/09 13:15 |
Italy (Sebastian) Esports v France (Kai) Esports
|
|
1-5
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 13:15 |
Lazio (Boris) Esports v Arsenal (Jack) Esports
|
|
2-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 13:15 |
Man City (Ozil) Esports v Man Utd (David) Esports
|
|
3-2
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 13:15 |
Tottenham (Furious) Esports v Arsenal (Cruise) Esports
|
|
3-2
|
|
ITF M25 - Villeneuve-Loubet |
06/09 13:15 |
Mehdi Sadaoui v Sacha Lefebure
|
|
6-3,6-0
|
|
TT Elite Series |
06/09 13:15 |
Grzegorz Adamiak v Filip Mlynarski
|
|
1-3
|
|
Setka Cup |
06/09 13:15 |
Marian Melisek v Milan Cuba
|
|
2-3
|
|
WTA - Hertogenbosch |
06/09 13:15 |
Lulu Sun v Robin Montgomery
|
|
6-7,5-7
|
|
T20 World Cup - Kvalifikation |
06/09 13:15 |
Isle of Man v France
|
|
133/6(20)-149/8(20)
|
|
T20 World Cup - Kvalifikation |
06/09 13:15 |
Østrig v Rumænien
|
|
169/10(19.4)-170/7(19.2)
|
|
Sunderland |
06/09 13:14 |
Sunderland (Løb 12) v
|
|
View
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:12 |
Man City (Wboy) Esports v Real Madrid (lion) Esports
|
|
1-3
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:12 |
Bayern (nikkitta) Esports v PSG (Senior) Esports
|
|
3-3
|
|
Doncaster |
06/09 13:11 |
Doncaster (Løb 12) v
|
|
View
|
|
TT Cup |
06/09 13:10 |
Pawel Gola v Blazej Warpas
|
|
0-3
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minutters spil |
06/09 13:10 |
Barcelona (STUNNER) Esports v Inter (BULLET) Esports
|
|
1-3
|
|
TT Elite Series |
06/09 13:10 |
Kacper Adamus v Mariusz Koczyba
|
|
3-2
|
|
WTA - Nottingham |
06/09 13:10 |
Alexandra Eala v Ena Shibahara
|
|
7-6,0-6,2-6
|
|
Challenger - Heilbronn |
06/09 13:10 |
Sumit Nagal v Alexander Ritschard
|
|
6-1,6-7,6-3
|
|
Setka Cup |
06/09 13:10 |
Roman Pomin v Andrii Obishchenko
|
|
2-3
|
|
French Open |
06/09 13:10 |
Alexander Zverev v Carlos Alcaraz Garfia
|
|
3-6,6-2,7-5,1-6,2-6
|
|
Goodwood |
06/09 13:10 |
Goodwood (Løb 7) v
|
|
View
|
|
Yarmouth |
06/09 13:07 |
Yarmouth (Løb 12) v
|
|
View
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minutters spil |
06/09 13:06 |
Arsenal (WEAPON) Esports v Aston Villa (LAVA) Esports
|
|
2-3
|
|
Tyskland - Berlin-Liga |
06/09 13:05 |
SD Croatia Berlin v TSV Rudow
|
|
1-1
|
|
TT Cup |
06/09 13:05 |
Artem Zozulya v Michal Szostak
|
|
3-2
|
|
Setka Cup |
06/09 13:05 |
Petr Janostik v Lukas Nedomlel
|
|
1-3
|
|
Setka Cup |
06/09 13:05 |
Yaroslav Tebenko v Oleksandr Strutinskiy
|
|
1-3
|
|
TT Elite Series |
06/09 13:05 |
Lukasz Pietraszko v Miroslaw Piecowski
|
|
3-1
|
|
Setka Cup - Kvinder |
06/09 13:05 |
Anna Lapa v Anastasiia Volgina
|
|
2-3
|
|
ATP - Stuttgart |
06/09 13:05 |
James Duckworth v Rudolf Molleker
|
|
6-3,3-6,6-3
|
|
Hoppegarten |
06/09 13:05 |
Hoppegarten (Løb 10) v
|
|
View
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:04 |
Roma (sane4ek8) Esports v Napoli (BlackStar98) Esports
|
|
1-1
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:04 |
Juventus (KraftVK) Esports v Inter Milan (MeLToSiK) Esports
|
|
2-0
|
|
Valley |
06/09 13:03 |
Valley (Løb 14) v
|
|
View
|
|
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
06/09 13:02 |
DAL Mavericks (OUTLAW) Esports v PHX Suns (CASCADE) Esports
|
|
64-71
|
|
Tjekkiet - Extraliga - Juniorer |
06/09 13:00 |
Lvi Praha U20 v Ceske Budejovice U20
|
|
3-0
|
|
Austrian Beach Tour Podersdorf |
06/09 13:00 |
Trauth/Trauth v Klemen/Reiter
|
|
2-0
|
|
Portugal 1st Division U20 |
06/09 13:00 |
AD Sanjoanense U20 v CA Molelos U20
|
|
36-23
|
|
Østrig - 2. Landesliga |
06/09 13:00 |
USV Murfeld Sud v Usv Nestelbach
|
|
5-0
|
|
Tjekkiet - 5. liga |
06/09 13:00 |
FK Tatran Kadan v SK Vilemov
|
|
2-4
|
|
Kroatien - 1. liga - Kvinder |
06/09 13:00 |
NK Medimurje Cakovec kvinder v ZNK Donat Zadar kvinder
|
|
7-1
|
|
Russia Regional League |
06/09 13:00 |
Babay Kazan v Miras Knity Kazan
|
|
4-0
|
|
Bulgaria BBL |
06/09 13:00 |
Minyor 2015 A v BC Hebar
|
|
82-85
|
|
Georgia League 2 Women |
06/09 13:00 |
FC Samegrelo kvinder v WFC Akhalgori Women
|
|
8-0
|
|
Tjekkiet - Liga Pro |
06/09 13:00 |
Stanislav Olejarcik v Petr Serak
|
|
1-3
|
|
CEV U22-EM - Kvinder |
06/09 13:00 |
Serdiuk/Romaniuk v Konstantinova/Ebere
|
|
1-2
|
|
Russia Regional League |
06/09 13:00 |
Kamaz Nab Chelny 2 v FC Mendeleevsk
|
|
0-2
|
|
Georgia League 2 Women |
06/09 13:00 |
WFC Lady Giori Women v Lanchkhuti II Women
|
|
2-2
|
|
Tjekkiet - Liga Pro |
06/09 13:00 |
Matej Holub v Jan Vaclavek
|
|
3-2
|
|
Tjekkiet - Liga Pro |
06/09 13:00 |
Ivo Palmi v Josef Toth
|
|
0-3
|
|
Tjekkiet - Liga Pro |
06/09 13:00 |
Zdenek Kasinski v Martin Tacinec
|
|
2-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 13:00 |
FC Porto (Aladdin) Esports v Arsenal (Jack) Esports
|
|
4-2
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 13:00 |
Lazio (Boris) Esports v Dortmund (Panic) Esports
|
|
3-5
|
|
Russia Regional League |
06/09 13:00 |
Forte-M Taganrog v Novocherkassk-Afp
|
|
3-2
|
|
Hviderusland - Premier League - Kvinder |
06/09 13:00 |
FK Minsk kvinder v FC Zorka Bdu Women
|
|
1-0
|
|
Georgia League 2 Women |
06/09 13:00 |
FC Rustavi Women v WFC Dinamo Sokhumi Women
|
|
6-0
|
|
Georgia League 2 Women |
06/09 13:00 |
WFC Vera Women v WFC Zarzma Women
|
|
Abandoned
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:00 |
Real Madrid (lion) Esports v Bayern (nikkitta) Esports
|
|
1-4
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/09 13:00 |
PSG (Senior) Esports v Barcelona (Arcos) Esports
|
|
2-1
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 13:00 |
Aston Villa (Dennis) Esports v Arsenal (Cruise) Esports
|
|
2-2
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/09 13:00 |
Tottenham (Furious) Esports v Man Utd (David) Esports
|
|
2-2
|
|
Beach Pro Tour Ostrava |
06/09 13:00 |
Benesh/Partain v Mol/Sorum
|
|
2-0
|
|
BPT Futures - Sveti Vlas |
06/09 13:00 |
Dressler/Trummer v Bohle/Sengers
|
|
2-0
|
|
Rusland - 1. division - Kvinder |
06/09 13:00 |
Bagration Women v ZHFK Avangard Women
|
|
6-1
|
|
Finland - U20-liga |
06/09 13:00 |
TPV U20 v EPS U20
|
|
1-0
|
|
CS2 - ESL Pro League EU Quals |
06/09 13:00 |
RUSH B v Aurora
|
|
13-8
|
|