Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 11:30 |
Porto (Goliath) Esports v Arsenal (TongPo) Esports
|
|
6-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03/28 11:30 |
Bayern (Bruno) Esports v Barcelona (Leonardo) Esports
|
|
3-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:30 |
Inter (labotryas) Esports v Newcastle (BlackStar98) Esports
|
|
1-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:30 |
Galatasaray (FEARGGWP) Esports v Sevilla (Upcake22) Esports
|
|
5-1
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
03/28 11:30 |
Dmytro Yurkov v Serhii Ponomarenko
|
|
1-3
|
|
Hockey |
Euro Hockey League kvinder |
03/28 11:30 |
Loreto Women v Junior FC Women
|
|
0-5
|
|
Tennis |
ITF W75 - Croissy-Beaubourg - Damedouble |
03/28 11:30 |
Pavlova/Weckerle v Grammatikopoulou/Pridankina
|
|
6-3,4-6,10-8
|
|
Volleyball |
Kina - CVL |
03/28 11:30 |
Liaoning v Henan
|
|
3-1
|
|
Volleyball |
Kina - CVL |
03/28 11:30 |
Guangdong v Hubei
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF M15 - Monastir |
03/28 11:30 |
Aleksandr Lobanov v Sven Corbinais
|
|
5-7,4-6
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
03/28 11:30 |
Serhii Chuhai v Oleksandr Syksa
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
03/28 11:30 |
Milan Zika v Jaromir Kanok
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
03/28 11:30 |
Jaroslav Strnad 1961 v Jindrich Vrba
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
03/28 11:30 |
Nikolas Kriz v Jan Manhal Jnr
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
03/28 11:30 |
Vladimir Kubat v Pavel Sprynar
|
|
3-2
|
|
Volleyball |
Kina - CVL |
03/28 11:30 |
Beijing v Baoding
|
|
3-0
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 11:30 |
PSG (Ozil) Esports v Man City (Anthem) Esports
|
|
3-1
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 11:30 |
Real Madrid (Carlos) Esports v Bayern (Saigon) Esports
|
|
7-4
|
|
Fodbold |
Spanien - Tercera - Gruppe 14 |
03/28 11:30 |
Arroyo CP v CF Trujillo
|
|
1-1
|
|
Fodbold |
Spanien - Ungdomsliga |
03/28 11:30 |
Osasuna U19 v Arenas Club de Getxo U19
|
|
7-0
|
|
Tennis |
Challenger - Naples - Herredouble |
03/28 11:30 |
Drzewiecki/Rodriguez Taverna v Arneodo/Weissborn
|
|
4-6,6-7
|
|
Volleyball |
Kina - CVL |
03/28 11:30 |
Tianjin v Fujian
|
|
3-0
|
|
Volleyball |
Kina - CVL |
03/28 11:30 |
Shanghai v Zhejiang
|
|
3-0
|
|
Fodbold |
Spanien - Tercera - Gruppe 9 |
03/28 11:30 |
CD Huetor Tajar v Polideportivo Almeria
|
|
0-0
|
|
Fodbold |
Spanien - Tercera - Gruppe 8 |
03/28 11:30 |
CD Virgen Del Camino v UD Santa Marta
|
|
1-0
|
|
Fodbold |
Spanien - Tercera - Gruppe 2 |
03/28 11:30 |
UC Ceares v L'Entregu CF
|
|
0-1
|
|
Hunde |
AUS Mandurah |
03/28 11:29 |
Løb 12 - Mandurah v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:26 |
England (Jekunam) Esports v Portugal (lowheels) Esports
|
|
0-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:26 |
Germany (Bomb1to) Esports v Netherlands (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
3-3
|
|
Hunde |
AUS Albion Park |
03/28 11:26 |
Løb 12 - Albion Park v
|
|
View
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
03/28 11:25 |
POR Trail Blazers (Moody) Esports v OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
62-68
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
03/28 11:25 |
LA Lakers (Andrik) Esports v PHI 76ers (Resarke) Esports
|
|
72-92
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
03/28 11:25 |
Szymon Kolasa v Adrian Spychala
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
03/28 11:25 |
Roman Oliinyk v Viktor Kodola
|
|
3-0
|
|
Badminton |
Spain Masters - Mixdouble |
03/28 11:25 |
Fernandez/Lopez v Delrue/Gicquel
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Spain Masters - Mixdouble |
03/28 11:25 |
Chang/Lee v Espersen/Kudsk
|
|
2-0
|
|
Tennis |
WTA - Antalya - Damedouble |
03/28 11:25 |
Babos/Zvonareva v Gureva/Zolotareva
|
|
6-0,6-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
03/28 11:25 |
Jakub Kosowski v Jakub Folwarski
|
|
0-3
|
|
Galop |
Vaal (SA) |
03/28 11:25 |
Vaal (SA) (Løb 9) v
|
|
View
|
|
Hunde |
Nottingham |
03/28 11:24 |
Nottingham (Løb 10) v
|
|
View
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
03/28 11:22 |
MEM Grizzlies (THA KID) Esports v LA Lakers (CARNAGE) Esports
|
|
81-75
|
|
Volleyball |
Rusland - Liga Pro |
03/28 11:20 |
Legion-pro v Lions-pro
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF W35 - Santa Margherita |
03/28 11:20 |
Sofia Shapatava v Anne Schaefer
|
|
3-6,6-7
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
03/28 11:20 |
Serhii Hovorunets v Serhii Dovzhenko
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
03/28 11:20 |
Tomas Krejci v Ondrej Knazik
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF W50 - Murska Sobota |
03/28 11:20 |
Polina Iatcenko v Viktoria Hruncakova
|
|
6-3,2-6,6-7
|
|
Tennis |
Challenger - Girona |
03/28 11:20 |
Marco Trungelliti v Pedro Martinez
|
|
away
|
|
Bordtennis |
WTT Champions Incheon |
03/28 11:20 |
Zhendong Fan v Sora Matsushima
|
|
3-0
|
|
Hunde |
AUS Dapto |
03/28 11:19 |
Løb 12 - Dapto v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:18 |
AC Milan (Flewless_phoenix) Esports v Newcastle (BlackStar98) Esports
|
|
1-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:18 |
Inter (labotryas) Esports v Sevilla (Upcake22) Esports
|
|
4-2
|
|
Hunde |
Sheffield |
03/28 11:17 |
Sheffield (Løb 11) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Angle Park |
03/28 11:16 |
Løb 11 - Angle Park v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03/28 11:15 |
Germany (Rafaelo) Esports v England (Walter) Esports
|
|
3-4
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03/28 11:15 |
France (Adriano) Esports v Argentina (Obelix) Esports
|
|
7-4
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 11:15 |
Lazio (Mosquito) Esports v Barcelona (Ivan) Esports
|
|
2-1
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 11:15 |
Dortmund (Professor) Esports v Arsenal (TongPo) Esports
|
|
1-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03/28 11:15 |
Lille (Bruno) Esports v Nice (Palas) Esports
|
|
3-4
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03/28 11:15 |
Monaco (Leonardo) Esports v Marseille (Andrew) Esports
|
|
7-2
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
03/28 11:15 |
Boguslaw Koszyk v Gustavo Gomez
|
|
1-3
|
|
Badminton |
Spain Masters |
03/28 11:15 |
Christo Popov v Kean Yew Loh
|
|
1-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
03/28 11:15 |
Milan Vydra v Jaroslav Puk
|
|
1-3
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 11:15 |
Inter (David) Esports v Bayern (Saigon) Esports
|
|
3-3
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 11:15 |
Real Madrid (Carlos) Esports v Man City (Anthem) Esports
|
|
0-4
|
|
Fodbold |
Spanien - Tercera - Gruppe 1 |
03/28 11:15 |
Silva SD v Bergantinos
|
|
0-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:14 |
Argentina (dm1trena) Esports v Germany (Bomb1to) Esports
|
|
1-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:14 |
Netherlands (Rus_1995_LAN) Esports v England (Jekunam) Esports
|
|
0-4
|
|
Hunde |
AUS Hobart |
03/28 11:13 |
Løb 11 - Hobart v
|
|
View
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
03/28 11:12 |
DAL Mavericks (VEX) Esports v CLE Cavaliers (KJMR) Esports
|
|
71-82
|
|
Hunde |
Waterford |
03/28 11:11 |
Waterford (Løb 12) v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
03/28 11:10 |
Jose Gallego v Reche Salvador
|
|
2-3
|
|
Australian Rules |
WAFL |
03/28 11:10 |
West Perth v Claremont
|
|
75-73
|
|
Tennis |
ITF M25 - Tarragona |
03/28 11:10 |
Miguel Damas v Damien Wenger
|
|
5-7,6-0,6-4
|
|
Tennis |
ITF W35 - Terrassa |
03/28 11:10 |
Irene Burillo Escorihuela v Nahia Berecoechea
|
|
5-7,5-7
|
|
Galop |
JPN Nagoya |
03/28 11:10 |
Løb 12 - Nagoya v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Sandown Par |
03/28 11:10 |
Løb 11 - Sandown Park v
|
|
View
|
|
Tennis |
WTA - Antalya - Damedouble |
03/28 11:10 |
Akugue/Seidel v Kumkhum/Plipuech
|
|
away
|
|
Hunde |
Nottingham |
03/28 11:09 |
Nottingham (Løb 10) v
|
|
View
|
|
Galop |
San Sebastian |
03/28 11:07 |
San Sebastian (Løb 5) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Mandurah |
03/28 11:07 |
Løb 12 - Mandurah v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:06 |
Sevilla (Upcake22) Esports v AC Milan (Flewless_phoenix) Esports
|
|
0-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:06 |
Galatasaray (FEARGGWP) Esports v Inter (labotryas) Esports
|
|
2-0
|
|
Tennis |
ITF M15 - Sharm El Sheikh |
03/28 11:05 |
Lorenzo Lorusso v Yurii Dzhavakian
|
|
6-7,6-4,7-6
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
03/28 11:05 |
Ondrej Fiklik v Jan Benak
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
03/28 11:05 |
Filip Kociuba v Dawid Pelczar
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
03/28 11:05 |
Andrii Nakliutskyi v Volodymyr Kaidakov
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
03/28 11:05 |
Yaroslav Kovshun v Vasily Kondratenko
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
03/28 11:05 |
Karol Wisniewski v Krzysztof Kapik
|
|
0-3
|
|
Hunde |
AUS Albion Park |
03/28 11:04 |
Løb 12 - Albion Park v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:02 |
Portugal (lowheels) Esports v Netherlands (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
2-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
03/28 11:02 |
England (Jekunam) Esports v Argentina (dm1trena) Esports
|
|
2-3
|
|
Hunde |
Sheffield |
03/28 11:02 |
Sheffield (Løb 11) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Dapto |
03/28 11:01 |
Løb 12 - Dapto v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Anden Kamp |
03/28 11:00 |
Nita Football Academy Women v Krida Prabodhini Academy Women
|
|
3-2
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 11:00 |
Porto (Goliath) Esports v Lazio (Mosquito) Esports
|
|
2-2
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 11:00 |
Dortmund (Professor) Esports v Barcelona (Ivan) Esports
|
|
3-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03/28 11:00 |
Italy (Odin) Esports v England (Walter) Esports
|
|
3-4
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03/28 11:00 |
France (Adriano) Esports v Germany (Rafaelo) Esports
|
|
1-5
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
03/28 11:00 |
MIL Bucks (DOUBLEFOUR) Esports v LA Lakers (HOLLOW) Esports
|
|
49-43
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03/28 11:00 |
Lens (VanGogh) Esports v Nice (Palas) Esports
|
|
5-2
|
|